MEXC Nedir ? Nasıl Kayıt Olunur ?

Merhaba değerli kriptob.com ziyaretçisi bu konumuzda MEXC Nedir ? Nasıl Kayıt Olunur ?’u anlatacağız.

MEXC Nedir ?

MEXC , kripto para birimi borsasıdır. 2018 yılında kurulan MEXC, merkezi bir kripto para borsası olarak işlem gösterir ve kullanıcılara çeşitli dijital varlıkları alıp satma imkanı sunar. MEXC, kullanıcı dostu arayüzü ve çeşitli ticaret çiftleriyle (coin pairs) ilgi çeker.

MEXC , yüksek likiditeye sahip bir borsa olarak bilinir ve çeşitli kripto para birimlerinin yanı sıra spot ticaret, vadeli işlemler, opsiyonlar ve marj ticareti gibi farklı ticaret seçeneklerini sunar. Ayrıca, MEXC , kullanıcıların diğer kullanıcılarla ticaret yapmalarını sağlayan bir peer-to-peer (P2P) ticaret hizmeti de sunmaktadır.

MEXC, güvenlik önlemleri konusunda da çeşitli adımlar atmıştır. Kullanıcıların varlıklarını korumak için soğuk depolama (cold storage) teknolojisi kullanır ve diğer güvenlik önlemleriyle kullanıcıların hesap güvenliğini sağlamaya çalışır.

Nasıl Kayıt Olunur ?

Kayıt Linki : https://promote.mexc.com/a/kriptob

Önümüze açılan sayfada E-posta kısmına kullandığımız mail adresini , şifre kısmına kullanacağımız güçlü bir şifreyi yazıyoruz.
Sonra size ok ile gösterdiğimiz kutucuğu tikleyip aşağıdaki kayıt ol butonuna tıklıyor ve kayıt işlemimizi tamamlıyoruz.

Yukarıda ki panel üzerinden istediğiniz kısma erişim sağlayabilirsiniz.

Hesabınızla ilgili ayrıntılara ulaşmak için ; https://www.mexc.com/tr-TR/user

Cüzdanınıza erişmek için ; https://www.mexc.com/tr-TR/assets/overview

İşlem çiftleri kısmına erişmek için ; https://www.mexc.com/tr-TR/markets


Yatırım Tavsiyesi değildir.

Kriptob.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama yap