Bitexen Nedir ? Nasıl Kayıt Olunur ?

Merhaba değerli kriptob.com ziyaretçisi bu konumuzda Bitexen Nedir ? Nasıl Kayıt Olunur ?’u açıklayacağız… Hoş geldiniz..

Bitexen Nedir ?

Bitexen, Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiş, bir online dijital varlık alım satım platformudur.

Bitexen, bankacılık, parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği, finansal suistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında yıllarca çalışmış olan Türk mühendisler tarafından geliştirildi.

Bitexen Teknoloji A.Ş., mevcut yerel ve global dijital varlık alım satım platformları analiz edilerek, yenilikçi bir bakış açısıyla, dijital varlık yatırımcısının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global bir platform oluşturma hedefiyle kuruldu.

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesini kullanıcılarına sunan Bitexen Teknoloji A.Ş. Dijital Varlık Alım Satım Platformu’nda üç yüzden fazla dijital varlık listelenmektedir.

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Bitexen Teknoloji A.Ş. 25.000.000 Türk Lirası ödenmiş sermaye ile hizmet vermektedir.

Nasıl Kayıt Olunur ?

Kayıt Linki : https://www.bitexen.com/sign-up?ref=815768099

Önümüze açılan sayfada eposta adresimizi yazıyoruz ardında borsada kullanacağımız GÜÇLÜ bir şifre yazıyoruz.
Alt kısımdaki 3 adet kutucuğu tikleyip “Hesap Oluştur” Butonuna basıyoruz ve kayıt işlemimizi tamamlamış oluyoruz.

Borsaya giriş yaptığınızda sizden ek olarak borsada işlemlerinizi devam ettirebilmeniz için kimlik bilgileriniz istenecektir bu belgeleri yüklemeliyiz.

Doğrulamalarımızı tamamladıktan sonra işlemlerimize başlayabiliriz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptob.com

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama yap